Taneční studio Morava

taneční břeclav

taneční mikulov

domůnadpis
přihlásit

MINITANEČNÍ


Určeno pro žáky 9.tříd základních škol a 1.ročníků středních škol a gymnázií.
Minitaneční jsou dobrou přípravou na vlastní základní taneční. V pěti lekcích se učí základní kroky tanců, které se budete učit v tanečních. Zatím nemusíte tančit v párech ani se oblékat večerně. Stačí běžné denní oblečení. Získáte více odvahy do vlastních základních tanečních, protože si vše vyzkoušíte takzvaně "nanečisto". Proto, chcete-li je navštěvovat, neváhejte a přihlaste se. Do kurzu budete pozváni písemně, pokud máme Vaši přihlášku.

Minitaneční probíhají buď jednou týdně v podvečer nebo po dohodě s vedením vaší školy dopoledne v maturitním týdnu.

Kurzovné: 250,-Kč


ZÁKLADNÍ TANEČNÍ


místo: Mikulov, Hotel Galant, sál Cabernet, termín: 

Určeno pro studenty 2 a 3. ročníku středních škol a gymnázií.

Tanec je druhem tanečních dovedností a společenských činností, které vyžadují obsáhlejší znalost etiky a společenských zvyklostí. Je to podobné, jako řídit automobil, nebo znát cizí jazyk. Taneční kurzy jsou jedním z aktivních způsobů trávení volného času.Taneční kurzy nám umožňují dosáhnout řady cílů, jinými prostředky nedostupných. Zkuste např.přistoupit v tramvaji k dívce, sevřít ji do náruče a šeptat jí do ouška krásné nesmysly! To je možné jen při tanci a my Vám v tom budeme v našich tanečních nápomocni. Pomůžeme Vám najít tu správnou volbu oblečení, pomůžeme Vám správně oslovovat, zdravit a představovat. Dáme Vám příležitost k seznámení.
A když pojedete někam do zahraničí, určitě si vzpomenete na některé kroky, které se pod naším vedením naučíte.Učíme tradičně, ale mladě. Našimi asistenty jsou přední tanečníci a tanečnice našeho úspěšného tanečního klubu Morava.

Náplní kurzu je výuka společenských tanců (Waltz, Tango, Valčík, Quickstep,Chacha, Jive, Blues, Slowrock, Rock´n´Roll), taneční novinky a společenská výchova. Pokud se Vám tanec zalíbí a budete chtít v rozšiřování svých tanečních dovedností pokračovat, v našem tanečním studiu samozřejmě můžete, a to v pokračovacích kurzech nebo v našem tanečním klubu.

Skvělou přípravou na vlastní základní taneční jsou takzvané MINITANEČNÍ.

Kurzy probíhají v Mikulově - Purkyňův sál, areál Gymnázia. Součástí kurzu je 10výukových lekcí. 1 prodloužená v černo bílém, kam pozvete své rodiče a učitele. Závěrečný ples, kde už vše bravurně zvládnete a užijete si spoustu legrace.

Co na sebe?
Pánové: oblek, košili, kravatu nebo motýlka, společenské boty.
Dámy: krátké odpolední společenské šaty, sukně a halenka, kostýmek popřípadě společenské kalhoty(ne ty v kterých běžně chodíte do školy).Boty na podpatku, nemusí být vysoký, ať se v nich dobře cítíte.

Kurzovné: 1200,-Kč


POKRAČOVACÍ TANEČNÍ


Absoluvujete-li základní taneční kurzy, možná Vás tanec zaujme natolik, že se budete chtít dále zdokonalovat nebo se prostě jen chodit bavit. Rozhoduje se tak většina našich žáků, poněvadž chtějí znát další tance a figury a nezapomenout ty předchozí. Proto Vám nabízíme naše kurzy pokračovací. V těchto kurzech se již nepřednáší společenská výchova, je tedy více času na vlastní tancování

Kurzy probíhají v Mikulově - Purkyňův sál, areál Gymnázia a v Břeclavi-Charvatská Nová Ves – sokolovna.

Výuka proběhne v 10lekcích a nakonec si vše vyzkoušíte v praxi na závěrečné prodloužené.

Kurzovné: 800Kč.


TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ


místo: Mikulov, ZŠ Valtická, termín: 

Máte-li taneční kurzy již nějakou dobu za sebou a chcete-li si opět připomenout, co jste již zapomněli nebo zdokonalit, co již umíte či taneční um teprve získat, přijďte do našit tanečních kurzů pro dospělé. Strávíte několik večerů v příjemné společnosti, pobavíte se, zatančíte si, zkrátka budete spolu! Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, vždy po jejich naplnění. Proto, chcete-li je navštěvovat, neváhejte a přihlaste se. Do kurzu budete pozváni písemně, pokud máme Vaši přihlášku.

Náplní základního kurzu jsou základní kroky a figury tanců: Waltz, Tango, Valčík, Quickstep, Jive, Cha-cha, Rumba, Rock´n´Roll , Mambo, Slowrock, Blues a v pokračovacích kurzech se přidávají nové figury případně některé další tance (Salsa, Samba)

Budete moderní, nebudete se cítit trapně na tanečních zábavách a plesech a podnikových večírcích. Zkrátka budete IN.

8 lekcí + 1 prodloužená

Kurzovné 1500,-Kč


TANEČNÍ KURZ PRO ŽENY


místo: Břeclav, velký sál knihovny, termín: Středa v 18 hod
místo: Mikulov, tělocvična ZŠ Valtická, termín: Útery v 17 hod

Pro všechny ženy a dívky, kterým se líbí latinskoamerické tance a chtějí se je naučit nebo si jen tak zatančit, nově pořádáme kurz „latino pro ženy".

Choreografie i krokové variace tohoto kurzu jsou přizpůsobeny tak, aby se daly tancovat samostatně, bez partnera a přitom si zachovali svůj typický charakter. Je to forma, která si v poslední době neuvěřitelně získala popularitu.

Při výuce je kladen důraz na správné provedení techniky, vnitřní prožívání hudby a krokovou i celkovou pohybovou dynamiku. Naučíme Vás směs nádherných a podmanivých tanců. Variace jsou přizpůsobeny tak, aby se daly tančit právě v sólové podobě – bez partnera. Do latinskoamerických tanců se zapojuje celé tělo a proto si při jejich tanci i nádherně zformujete postavu.

Latinskoamerické tance mají spousty druhů, mezi ty nejznámější a nejpoužívanější na tanečních soutěžích patří. Samba, Chacha, Rumba, Paso doble, Mambo a Jive. Všechny tyto tance vás můžeme naučit pokud se přihlásíte na naše kurzy latinsko amerických tanců.

Kurz má 10 lekcí. Každá lekce trvá 60 minut, vždy jednou týdně. Cena za kurz je 1000 Kč na osobu. Platba v hotovosti na první hodině.


DĚTSKÝ SOUTĚŽNÍ SPORTOVNÍ TANEC - přípravka


místo: Mikulov, tělocvična ZŠ Valtická, termín: úterý 16,00 - 17:00.
místo: Břeclav, velký sál knihovny, termín: středa 16:00 děti 7- 15 let. Začínáme 6.9.2023
místo: Břeclav, velký sál knihovny, termín: středa 17:00 děti 3 - 6 let. Začínáme 6.9.2023

Tanečně - pohybová průprava zaměřena na komplexní taneční dovednosti a zvyšování fyzické kondice. Děti se v kolektivu učí základům baletu, jazzu, ale hlavně standardním(Waltz, Tango, Valčík, Quickstep) a latinsko-americkým tancům(Samba, Chacha, Rumba, Jive). Zájemci o soutěžní formu sportovního tance začnou již tančit v párech a připravovat se na své první veřejné vystoupení. Tréninky jsou zatím jednou týdně.
Tréninky probíhají v Břeclavi - CH.N.V. Sokolovna nebo v sále Městské knihovny a v Mikulově – základní škola Valtická


DĚTSKÝ SOUTĚŽNÍ SPORTOVNÍ TANEC – klub


Zde se již děti zabývají párovou formou sportovního tance.Trénují 3x týdně a zúčastňují se letního a zimního týdenního soustředění mimo Břeclav. Naučí se další tance(Slowfoxtrot, Pasodoble) a doplňkově další taneční směry. Tyto páry už jezdí reprezentovat naše taneční studio na soutěže po celé české republice i do zahraničí. Získávají body, vyšší třídy a ti pilnější se zúčastňují i titulárních soutěží (např. Mistrovství ČR).
Tréninky probíhají v Břeclavi - Charvatská Nová Ves - sokolovna


SOUTĚŽNÍ SPORTOVNÍ TANEC - klub


Chodíte na střední, vysokou, případně už pracujete? Kurz tanečních už máte za sebou a tancování vás opravdu zaujalo? Rádi se učíte novým věcem a jste soutěživý typ, přijďte mezi nás. Připravíme vás na vaši soutěžní taneční kariéru, nebo si zde jen najdete spoustu kamarádů. Rozhodě se ale opravdu naučíte tančit.


„SENIORSKÝ“ SPORTOVNÍ TANEC


místo: Břeclav, Sokolovna, Charvatská Nová Ves, termín: Čtvrtek 17:30 - 18:30

Chcete-li se věnovat tanci intenzivněji nežli v běžném kurzu, chcete-li se naučit více tanečních figur, chcete-li být v dobré partě, zažít nějakou tu legraci, nacvičovat kolektivní předtančení, jezdit na vystoupení, ale už Vám není zrovna šestnáct let, máme pro Vás naši složku tanečního klubu - SENIOR KLUB. Nebojte se, že jste od dob Vašich tanečních už všechno zapomněli. Vaše znalosti oprášíme, upevníme a rozšíříme a můžete zase mít koníčka, který Vám přinese více radosti do života.
Napište nám a přidejte se k nám.


skrýt panel

poslední výsledky

8. místo -
8. místo -
4. místo -
5. místo -
4. místo -

naše páry

příští vystoupení

není naplánováno žádné vystoupení...

sponzoři

kontakt

poloha města Mikulov na Moravě

Václav Kosmák
1. května 98
692 01 Mikulov na Moravě
vkosmak@seznam.cz
+420 602 508 279
+420 724 763 853
(c) TS Morava Mikulov, 2006made by Zbyněk Poulíček